Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   50
                    

Wacław "DRIZIT" Beck
     Aż się wierzyć nie chcę, że to już 25-ty wstępniak, który piszę, a także 25-ty, który niektórzy z Was czytają. Kopę lat, prawda? Już nie mówiąc o tym, że było co czytać… Dlatego właśnie w TYM, tak…w TYM, 25 wstępniaku od razu przejdę do tego, co WAS, koleżanki i koledzy naprawdę interesuje!
    W październiku odbyły się targi WARSAW GAME SHOW, oraz towarzyszące im PLAYSTATION EXPERIENCE, oczywiście byliśmy na nich, dzięki temu właśnie, w aktualnym numerze kolega Gonzo wraz z AsCoTem, Mad Boy’em i Linmarem, przygotowali dla Was obszerną relację z imprezy.
Mało tego. W tych dniach oraz w tym miejscu odbywał się turniej FIFY 2005, zorganizowany przez Electronic Arts Polska. Także z tego wydarzenia mamy dla Was relację, oraz krótki wywiad z vice mistrzem turnieju. Ponadto, nasi redakcyjni koledzy, podczas, gdy przebywali na WGS przeprowadzili wywiady z Gulashem (tak, TYM mistrzem Gulashem ;)) i Josephem, a kolejny członek (sic!) redakcji, z Mielem. Jak pewno wiecie, (albo i nie) to gracze od matczynej piersi, którzy siedzą w branży bardzo długo i bardzo głęboko, a co za tym idzie, rozmowy z nimi są naprawdę godne polecenia Drugim (a właściwie to pierwszym) tematem numeru jest pojedynek FIFY 2005 z PRO EVOLUTION SOCCERem’ czwórką! Każdej z tych gier poświęciliśmy recenzję, oraz recenzję porównawczą, dzięki której będziecie mogli dokładnie przyjrzeć się obu produktom.Gry też zostały opisane w ujęciu multiplatformowym, więc dla każdego coś miłego. Dodatkowo mamy dla WAS także konkurs w którym do wygrania jest pięć zestawów PES 4,w których skład wchodzą – Pro Evolution Soccer 4 na PS2 a także smycz , oraz długopis KONAMI.
   Jeżeli już przy nagrodach jesteśmy to pragnę zaznaczyć, powiedzieć boldem (czy jakoś tak ;)) iż w tym (tak w tym :P) numerze przygotowaliśmy dla WAS ankietę. Poprzednia była ponad rok temu. Od tamtego czasu Wy się zmieniliście, my się zmieniliśmy, rynek się zmienił no i Bush już pewno nie będzie prezydentem, więc najwyższy czas przyjrzeć się wszystkiemu raz jeszcze. Pytań nie jest tak strasznie dużo (na wypełnienie ankiety potrzeba od 10-15 minut) i zachęcamy Was abyście to uczynili.
A wspomniałem o nagrodach, ponieważ po pierwsze dajemy naszym czytelnikom szanse zmiany SS-NG (jeżeli tego według Was wymaga), a ponadto, wśród tych z Was, którzy rzetelnie wypełnią ankietę rozlosowanych zostanie kilka nagród w postaci gier (ich spis na stronie 5). Jeżeli mówię o mocnych stronach numeru, to wspomnę także, iż Voo, ze wsparciem Camerona i TomisH’a przetestowali w tym miesiącu FABLE – grę, na którą czekały rzesze konsolowców. Recenzja opatrzona jest komentarzami tych dwóch ostatnich panów, tak, więc dajemy Wam dzięki temu szerszą możliwość spojrzenia na grę. Taaa już widzę te zniesmaczone miny zatwardziałych PeCetowców. Spokojnie dla Was też coś mamy. To coś to recenzje SIMS'ów 2, a dla tych co nie lubią bawić się w Boga, Bondowski fpp, SHADOWS OPS RED Merkury, CALL OF DUTY UNITED OFFENSIVE .
Pozycją wartą polecenia jest także ORBITER i to nie tylko dlatego, że jest darmowy. Dzięki niemu możesz zasiąść za sterami wahadłowca, bądź śmigłowca najnowszej generacji. Smakowity kąsek dla tych, którzy lubią sobie czasem odlecieć. Zapowiadamy także kontynuację hitów takich jak PAINKILLER, PRINCE OF PERSIA czy SILENT HUNTER 3. Przybliżamy także RTS’a producenta WIGGLESÓW – wypełniony dinozaurami PARAWORLD, oraz strategię działającą na zmodyfikowanym silniku BLITZKRIEG’ – STALINGRAD, a także kilka innych…Ze spraw mniej growych, a bardziej sprzętowych polecam COMMODORE STORY, czyli historię jednego z najsłynniejszych komputerów oraz test nagrywarki DVD. Od tego numeru znika wstępniak KPWZ, tak więc spieszę poinformować fanów naszego kącika publicystycznego, iż mogą umilić sobie czas przeczytaniem lekkiego i wesołego opowiadania Paco – Jamaika Night Club. Jeżeli wolicie coś mniej luźnego polecam Wam Apocalipsys, felieton AloneMana traktujący o płytach DVD i CD dołączanych do czasopism, by w końcu zatrzymać się na recenzjach filmów – Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną, oraz OLDBOYA.
Zniknięcie wstępniaka w KPWZ to dopiero początek zmian, oczywiście na lepsze, więc trzymajcie rękę na pulsie.
   Kończąc chcę zwrócić Wam jeszcze uwagę na konkurs ALONE IN THE DARK 4, w którym do wygrania są 3 egzemplarze owej gry. W poprzednim numerze też mieliśmy dwa konkursy (XPAND RALLY, oraz KURKA WODNA TRYLOGIA), a lista nagrodzonych w nich osób znajduję się z prawie że na końcu numeru.
   Życzę miłej zabawy przy czytaniu, wypełnianiu ankiety, oraz braniu udziału w konkursach. Liczymy na Waszą aktywność. Nie zapominijcie zaprenumerować SS-NG, bo za miesiąc mamy dla Was niespodzianko-prezent, jakiego świat zinów (a i chyba magazynów o grach) nie widział.
Trzymajcie się i do zobaczenia za miesiąc!

PS. Od tego miesiąca zmieniają się adresy mailowe redakcji. Każdy z redaktorów ma maila w postaci [email protected] (np. [email protected]), a adres do redakcji to [email protected]
[Gonzo]Finały World Cyber Games 2004
[G%A&L&M]PLAYSTATION EXPERIENCE i WARSAW GAME SHOW
[Gonzo]Mistrzostwa Polski - Fifa Football 2005

[AsCoT]Z vice mistrzem turnieju FIFA 2005
[G%A&L&M]Z Gulashem i Josephem
[TomisH]Z Mielem z NEO PLUS

[Gregorious] HJUMORY

[FrE] Strzelaj ... z głową

[Pellaeon] Gwiezdna Menażeria: Ziemianie

[Veeroos] Legendy - Yatsunori Mitsuda
[Veeroos] Cadillacs & Dinosaurs

[Paco] Kolejka za mięsem...


 Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona   50